Hliníkove vchodové dvere

Nachádzate sa tu

Technické údaje

Hliníkové vchodové dvere ocení každý, kto hľadá najvyššiu kvalitu. Sú odolné, vydržia desiatky rokov a ľahko sa udržujú.


Hliníkové dvere ALU Design sa vďaka širokej ponuke modelov a doplnkov ľahko prispôsobia modernej novostavbe i staršiemu domu.Vyberať môžete z rôznych designov od tradičnej klasiky až po originálny extravagantný štýl. Na tvorbe tohto radu sa podieľal tiež uznávaný a niekoľkokrát ocenený český designér MgA.Peter Novague.


ALU DESIGN


Hliníkové vchodové dvere ALU Design vynikajú kvalitou a perfektným prepracovaním aj tých najmenších detailov. Okrem toho ponúkajú:


• Vysokú pevnosť a odolnosť
• Životnosť desiatky rokov
• Moderný a originálny design
• Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti


Ich konečnú podobu si ľahko prispôsobíte podľa svojich predstáv. Vyberiete si nielen z mnohých farieb či imitácií dreva, ale aj z viac, ako 50 modelov. Originálny design umožňuje prekrytie rámu krídla.
Pokiaľ túžite po niečom originálnom, vyberte si niektorý z modelov, ktorý bol navrhnutý uznávaným českým designérom MgA. Petrom Novague. Hliníkové dvere majú aj výborné tepelno-izolačné vlastnosti, vďaka ktorým využijete dvere Alu design aj v pasívnych domoch.